Comical

Comical dla Mac

Czytaj komiksy w formatach CBR i CBZ

Comical to prosty i darmowy program do czytania komiksów w formatach CBR i CBZ. Jeśli spotkałeś się z takimi plikami i nie wiesz czym je otworzyć, oto rozwiązanie.Comical odtwarza pliki CBR i CBZ, w których wydawane są komiksy w Internecie.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Podgląd jednej lub dwóch stron na raz
  • Skróty klawiaturowe
  • Szybkość

Wady

  • Nie można dodawać notatek lub zakładek
  • Brak możliwości wykonania w prosty sposób zbliżenia

Bardzo dobry
8

Comical to prosty i darmowy program do czytania komiksów w formatach CBR i CBZ. Jeśli spotkałeś się z takimi plikami i nie wiesz czym je otworzyć, oto rozwiązanie.

Comical odtwarza pliki CBR i CBZ, w których wydawane są komiksy w Internecie. Obsługuje również formaty ZIP i RAR, tak aby mieć bezpośredni dostęp do zestawów komiksów spakowanych w popularnych na Windows formatach.

Zaraz po otwarciu Comical należy wskazać, gdzie na dysku znajduje się plik w formacie CBR lub CBZ. Program wyświetla dwie strony komiksu w jednym oknie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby to zmienić. Możemy rozciągnąć wyświetlaną planszę do szerokości lub wysokości ekranu.

Nawigowanie po komiksie jest bardzo proste, dzięki podglądowi wszystkich stron w lewej części ekranu. Comical pozwala także na korzystanie ze skrótów klawiaturowych. Działają one, mimo że nie są opisane w menu programu (spacja - strona do przodu, backspace - strona do tyłu).

Comical to obowiązkowy program dla każdego maniaka komiksów, udostępnianych online w formatach CBR i CBZ. Ma wszystkie najbardziej podstawowe funkcje jakich oczekujemy od czytnika komiksów i wykonuje je wzorowo.

Comical obsługuje następujące formaty

ZIP, RAR, CBR, CBZ

Najczęściej pobierane Fotografia na mac

Comical

Download

Comical 0.8

Opinie użytkowników o Comical

Sponsorowany×